Hybridiviestintä Effet

Käyntiosoite:
Åkerlundinkatu 2A, 2. kerros

33100 Tampere

Postiosoite:
Åkerlundinkatu 2A, 33100 Tampere

Puh. +358 03213 6900

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa
etunimi.sukunimi@effet.fi

Twitter

Jari Runsas
Jari Runsas
Toimitusjohtaja
+358 400 633 315
jari.runsas@effet.fi
Sirpa Virtanen
Sirpa Virtanen
Kehitys- ja yhteysjohtaja
+358 50 351 8219
sirpa.virtanen@effet.fi
Juha Koivunen
Juha Koivunen
Asiakkuusjohtaja
+358 40 521 3224
juha.koivunen@effet.fi
Annikaisa Knuutila
Annikaisa Knuutila
Toimittaja, tuottaja
+358 50 560 7243
annikaisa.knuutila@effet.fi
Jenni Satola
Jenni Satola
Toimittaja
+358 440 331 303
jenni.satola@effet.fi
Päivi Eskelinen
Päivi Eskelinen
Toimittaja, tuottaja, KM
+358 45 7750 5012
paivi.eskelinen@effet.fi
Krista Salonen
Krista Salonen
Graafinen suunnittelija
+358 03 213 6903
krista.salonen@effet.fi
Tiina Lautamäki
Tiina Lautamäki
Graafinen suunnittelija
+358 45 7750 5011
tiina.lautamaki@effet.fi
Erja-Sisko Runsas
Erja-Sisko Runsas
Tilavisualisti, RA
+358 03 213 6900
erja.runsas@effet.fi
Pirjo Kauppinen
Pirjo Kauppinen
Taloushallinto
+358 03 213 6902
pirjo.kauppinen@effet.fi
Mika Kanerva
Mika Kanerva
Valokuvaaja
+358 50 567 3794
mika.kanerva@effet.fi

Tule keskustelemaan ja kahville!


Näytä suurempi kartta

Kiinnostuitko? Jätä viesti

Nimi*
Sähköposti*
Puhelin
Kirjoita viestisi tähän kenttään*

Copyright © Effet. Kaikki oikeudet pidätetään.

Brändi- ja verkkoilme: Daddy Finland Oy • Tekninen toteutus: JJ-Net Group Oy.